پرسش و پاسخ

به منظور پاسخگویی به سئوالات فنی شما، کارشناسان واحد فروش و بازرگانی و متخصصین واحد تحقیقات و توسعه فن آوری شرکت، پرسش های ارسالی را بررسی و کامل ترین پاسخ ها را با اطلاعات کامل به آدرس ایمیل شما ارسال می نمایند. امید است با به اشتراک گذاردن تجارب و دانش ، موجبات ترقی و پیشرفت کشور عزیزمان ایران را فراهم نماییم.
 • سلام و وقت بخیرمیخواستم در مورد برگزاری کلاس های آموزشی اطلاعات کسب کنم و بدونم امکان شرکت افرادی که استخدام دولتی نیستند هم وجود داره؟ کلاس ها در چه زمانی برگزار میشه؟

  شرکت در دوره های آموزش تجهیزات شرکت منوط به خرید و پس از خرید محصولات برگزار می گردد ولیکن دوره های تخصصی آشکارسازی و ایزار دقیق برای عموم آزاد می باشد. 
  در صورت تمایل دوره ی مورد نظر را اعلام بفرمایید تا با توجه به حد نصاب های هر دوره زمان برگزاری جلسات تئوری و عملی به شما اطلاع رسانی شود 
  دوره های آموزشی تخصصی همراه با ارائه گواهینامه رسمی دوره از طرف شرکت می باشد. 

 • حداکثر و حداقل عمق آشکار سازی در اجسام غیر فلزی چ مقدار است ؟

  جنس خاک یکی از مهمترین عوامل تعیین عمق نفوذ است هر چه میزان دی الکتریک یا رسانایی خاک بالاتر باشد و یا دارای مواد جاذب امواج مغناطیسی باشد عمق نفوذ کمتر خواهد بود.
  جنس هدف ، شکل هدف ، سیال داخل هدف و ... موارد تعیین کننده می باشند در صورت نیاز هدف مورد جستجو و شرایط خاک و منظقه را اطلاع رسانی بفرمایید تا متخصصی شرکت راهنمایی کامل تری ارائه نمایند.

 • با سلام خدمت کارشناس عزیز قصد اتلاف در سخن ندارم و تقاضایم این است که حداقل قیمت دستگاه لوله یاب چند است ؟وایا کارکر با دستگاه برای کارگران نه چندان باسواد فروشگاه تاسیساتی ما امکان دارد .با سپاس حسام زاده

  براي كارهاي با حجم كم نيازي به خريد دستگاه نداريد و شركت هاي مرتبط ارائه خدمات مي كنند.
  شركت فرآيند زمين پرداز 
  021-88892743
  مجري پروژه هاي آشكارسازي زير سطحي

سوال خودتان را ارسال کنید

* کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید: